3n1a0158-x2

Pořádný podvoze Roush performance naladěný od Mustangevolution S550

Konec nepříjemného chvění !!!

Poslední dobou přejímáme spoustu dotazů ohledně nepříjemných vjemů z sériového podvozku. Často si všichni uživatelé stěžují na nepříjemné kmitání vozu a nepříjemných rázů do zad při nižších rychlostí a často nižší stability při projetí  zatáčky ve výší rychlosti v táhlé zatáčce setrvačností.

Na to lze odpovědět jen jednou věcí  a to je změnou podvozku.  Nabízíme jednoduché řešení  výměna podvozku za Roush performance stage 3  a  nastavení jízdní hladiny  a komplexní vybalancování vozu na 0,5kg přesně  na  závodních auto-vahách a samozřejmě  nastavení  geometrie podvozku.

Výsledkem je to že auto netrpí na wheel hopping a je zcela stabilní na okreskách tak i na dálnicích a rychlostních komunikacích.

Po instalaci  podvozku a správným nastavení je okamžitě znát celková vyváženost podvozku a  jízdní dynamika  kterou začne auto disponovat  ihned po nastavení.

Tuhost podvozku je velice příjemná a dá se říct, že tuhost zůstane stejná  ale výrazně se změní  jízdní vlastnosti , díky nastavení podvozku Roush šel opačnou cestou jež Ford Racing a to takovou , že  naladil měkké tlumiče  a tuhé pružiny lineárně vinuté.

3n1a0001-x2 3n1a0002-x2 3n1a0009-x2 3n1a0113-x2 3n1a0158-x2

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat dotaz


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva