spliter%20ME0011

Přední spliter carbon ME-S550-FS-C

ME-S550-FS-C přední spliter s N.A.S.A technologií  od ME!   –   11 942 kč s DPH.

ME-S550-FS-C

Tak je to tady ! Uvolnili jsme pro Vás náš nový produkt! Jedná se o přední stavitelný karbonový spliter pro modelovou řadu S550 ! Nejedná se o dekoraci ale o plnohodnotné funkční řešení.

Skladba materiálu 3 vrstvy uhlíkového vlákna celková tloušťka desky 4mm.

Funkce :

  1. Usměrňuje průtok vzduchu , který proudí pod automobilem , přítlak nastavujete za pomocí předních závitových tyčí, kterými nastavujete pozitivní či negativní sklon břitu ( Břit: část, která přesahuje přes nárazník, je to pohledová strana spliteru)  podle aktuální potřeby řidiče.
  2. Na rozdíl od konkurence máme stále funkční pasivní chlazení brzd , které v tomto případě modelu S550 Ford dobře vyřešil  difuzorem , který je umístěný pod nárazníkem na každé straně vozu, který urychluje průtok vzduchu k brzdám.
  3. Pevnost spoje: spliter je přidělaný k nárazníku velice pevně originál hardwarem Ford, tak že když si stoupnete na přední břit sliteru udrží Vás to nebo praskne nárazník :-) (Záleží podle hmotnosti řidiče „-) ! )
  4. Instalace: pokud jste manuálně zručný  můžete si spliter  nainstalovat sami doma s běžným ručním nářadím – čas instalace 1-2hodin. Budete ale potřebovat pomoc druhé osoby ( ve dvou se to lépe táhne!). Dále se potřebujete dostat k přední spodní části vozu (nájezdy, zvedák nutností). Není nutné sundávat nárazník!!!!!! Vše jsme navrhovali tak aby instalace zabrala co nejméně času a přesto byl výsledek více jak 100%! Vše je BOLT ON!  Pokud budete chtít nainstalujeme Vám spliter u nás na servise.

Dostupnost  1-2 týdny v proběhu sezony skladem!

 Cena kompletního setu  ME-S550-FS-C je  11 942 kč včetně DPH

 spliter%20ME0011 spliter%20ME0005 me700RS-2

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat dotaz


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva