Roush 2015

ROUSH 2015

No a máme tu nového ROUSHe !

Známý úpravce ROUSH si vzal do parády nového koníka a nedávno ho představil na soukromé akci v Detroitu, kam jsme měli tu možnost jako jedni z mála osobně nahlédnout. Nebylo to zatím oficiální představení, toho se dočkáme až déle. Zatím ale víme, že ROUSH vypustí do prodeje 3 kity, pro každou motorovou specifikaci. Kit s názvem RS bude určen pro verzi s 6-ti válcovým motorem. Další nazvaný RS1 bude pro přeplňovanou verzi s motorem EcoBoost, no a poslední pro nejoblíbenější 8-mi válcové motory bude určen kit RS2. S tím že RS3 bude nejvyšší úprava s kompresorem, ale detailnější informace o výkonu si zatím nechali pro sebe.

Když jsme se ale ptali na zvýšení výkonu v rámci kitů, nebylo nám to zodpovězeno, z toho důvodu, že to není oficiální představení, takže můžeme jen čekat kolik porci výkonu každý kit přidá. Každopádně jak můžete vidět na fotkách, co se týče aerodynamiky, tak ROUSH udělal agresivnější předek. Nová mřížka, kapota s otvory, splitter, který auto prodlouží dopředu o pár cm, po stranách emblémy úpravce. V zadu je hodně pěkný spoiler s difuzorem. Všechny tyto úpravy tam nejsou jen na parádu a jsou zcela funkční, takže napomáhají aerodynamice auta. Na zakázku dělaná 20-ti palcová kola, která jsou navíc odlehčená. Brzdy jsou jasná Bremba, modernizovaná, jak destičky tak brzdové kotouče s 6-ti pístkovými  třmeny. Když se bavíme o různých kitech, neznamená to ale že se dají koupit jen celé, ROUSH nabídne komponenty i samostatně, takže i když budete chtít jen nějakou úpravu, dá se koupit konkrétní díl.

Nový ROUSH by měl být v prodeji možná už tento rok, ale po konzultaci si osobně myslíme, že to bude lehce po novém roce. Ceny se doplní bohužel až těsně před vydáním. Teď už se jen pokochejte

By Lefy

Napsat dotaz


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva