image-255

Výfukový systém GT350 s aktivní klapkou – produkt ME

Přes den hlasitý v noci tichý, nebo raději obráceně ?

Objednávací kod: ME-TB-M-5230-M8TBV

Dnešním dnem jsme uvolnili do prodeje nový výfukový systém Ford Racing GT350,jedná se o  výfukový systém s aktivními  škrtícími elektronicky dálkově ovládánými klapkami . Výfukový systém jsme dlouho navrhovali a testovali než jsme dosáhli ideálního provedení pro ideální proudění vzduchu. Jedná se o systém bez sebemenších problémů s negativním dopadem na výkon a krouticí moment v závislosti na celém rozsahu otáček. Tento systém má jednu nespornou výhodu, a to je ta, že při zcela zavřené klapce je výfuk  o cca 30dB hlasitější než sériový výfuk. Tato hranice je ideální pro bezstarostné cestování bez nepříjemných rezonancí a obtěžujícího hluku uvnitř kabiny. Bez problému se  dá s takto upraveným autem cestovat a překonávat větší vzdálenosti (až 1000km na jeden zátah). V případě, že budete chtít  o víkendu vytáhnout mustanga na silnici či okruh a budete si chtít  užít přirozený projev motoru a pořádně hrubý  zvuk, jednoduše otevřete výfukové klapky za pomoci dálkového ovladače přímo z kabiny. Nebo lze  klapky  otevřít třeba při tankování, i když budete mimo vozidlo. Dálkový ovladač od klapek je přidělaný ke  klíčkům, nebo ho můžete nosit volně u sebe. Jednotka přijme signál z ovladače na vzdálenost cca 15m.

Při otevřených klapkách je  zvukový projev hlubší  a silnější cca o 30 %   oproti uzavřeným klapkám.  Díky našemu technickému provedení se pozitivně ovlivní výplach motoru oproti originálu  o 15%  s otevřenou klapkou  a  o 10% pozitivně s uzavřenou klapkou. Tyto hodnoty byly změřeny na základě našeho testování  a vývoje.

Pro tento „setup“ doporučujeme naši kalibraci řídicí jednotky pro správné nastavení efektivity spalování a kalibrace případných odchylek  ve výplachu motoru.

Pro cenovou nabídku kompletního výfukového systému, včetně instalace, nás  prosím kontaktujte  na emailu sales@mustangevolution.cz  nebo telefonicky na čísle                       +420 608 886 390.

image123
20160914_182151 20160914_182145

 

20160527_17462963

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat dotaz


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva